Oferowane usługi

Kompleksowe usługi projektowania konstrukcji budowlanych

Oferujemy usługi w zakresie projektowania konstrukcji budowlanych. Kompleksowo wykonujemy projekty budowlane i wykonawcze w zakresie wszelkiego rodzaju budownictwa przemysłowego, usługowego oraz mieszkaniowego.

Projekty budowlane

Oferujemy pełną obsługę klienta w trakcie całego procesu projektowego, począwszy od etapu koncepcji, kończąc na uzyskaniu pozwolenia na budowę. Współpracując z architektami staramy się w jak największym stopniu ułatwić realizację wizji architektonicznej danego obiektu.

Projekty wykonawcze i dokumentacja projektowa

Nasza specjalność. Mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu dokumentacji wykonawczej obiektów żelbetowych monolitycznych oraz warsztatowej, elementów prefabrykowanych i konstrukcji stalowych. Na co dzień współpracujemy z wytwórniami elementów prefabrykowanych oraz wytwórniami konstrukcji stalowych.

Obliczenia statyczne

W skład naszego zespołu wchodzą inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy uprawnienia do projektowania bez ograniczeń, nie boimy się wyzwań i podejmujemy się projektowania nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji budowlanych.

Inwentaryzacje budowlane i ekspertyzy

Wykonujemy inwentaryzacje budowlane obiektów istniejących. Sporządzamy również ekspertyzy budowlane, oceniamy stany techniczne budynków.

Projekty pełnobranżowe

Dzięki stałej współpracy z grupą inżynierów oraz specjalistów z różnych dziedzin mamy możliwość realizacji projektów pełnobranżowych.

Tłumaczenia

Wykonujemy też tłumaczenia dokumentacji projektowej na język angielski oraz z języka angielskiego na polski.